INSTRUKTORZY

Uczymy z miłości do tańca

At Szkoła Tańca Kurzak i Zam, there’s a special place for our most serious and talented dancers who are looking for a career in performance. Get to know the individuals from our talented dance troupe below, who have joined us from all over the world. If you’re interested in auditioning for our Dance Company, reach out today.

Sędzia i dyplomowany instruktor tańca

KAZIMIERZ KURZAK

Opis dorobku i osiągnięć

Tańczę, od kiedy pamiętam

MONIKA ZAMORKSA

Opis dorobku, osiągnięć i kilka słów o sobie.

Taniec niesie radość

PIOTR ZAMORSKI

Opis dorobku, osiągnięć i kilka słów o sobie.

Poprzez taniec odkrywać siebie i innych.

DOROTA SZARO

Miss Bollywood Polska

Jestem Polką węgierskiego pochodzenia, ale dzieciństwo spędziła w Libii. Jako nastolatka przyjechałam do Polski. W Polsce uczyłam się u Elwiry Janitzky, Elwiry Isypowej i Yasmin Mazloum a potem u takich sław jak Ansuya, Rachel Brice, Jillina, Sonia, Layla Jouvana.
Ukończyłam Studium Animatorów Kultury i reżyserię na PWST, zajęłam się też pantomimą pod okiem Elżbiety Jaroszewicz i teatrem ruchu. W 2004r założyłam własny zespół Teatro del Oriente. Moim marzeniem jest dzielić się tym, czego doświadczałam w dzieciństwie w Libii i poprzez taniec odkrywać siebie i innych.
Kierunki tańca, którymi się interesuję to: taniec współczesny, hinduski, bollywood, taniec brzucha, taniec hula.

Taniec pełen ognia

MAGDALLENA

W Szkole Tańca Kurzak i Zamorski prowadzę zajęcia z Flamenco, High Heels oraz Burlesqu.

INSTRUKTORZY

Uczymy z miłości do tańca

W Szkole Tańca Kurzak i Zamorski pracują profesjonalni instruktorzy i trenerzy, którzy są do Państwa dyspozycji i chcą przekazać swoją wiedzę w rzetelny sposób na swoich zajęciach. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszej kadry dydaktycznej, którą tworzą wspaniali ludzie z pasją di tańca. Przedstawiamy Wam dorobek i doświadczenie naszych instruktorów i trenerów tańca.

KAZIMIERZ KURZAK

Dyplomowany instruktor tańca

Sędzia Federacji Tańca Sportowego kat. I

Sędzia World Dance Sport Federation

W swojej karierze trenerskiej wychował wiele pokoleń tancerzy i trenerów tańca. Posiada dyplom Instruktora Tańca wydany przez Ministerstwo Kultury i Sztuki

MONIKA ZAMORSKA

Dyplomowana instruktor tańca

Sędzia Federacji Tańca Sportowego kat. I

Sędzia World Dance Sport Federation

W swojej karierze tanecznej zdobył najwyższą klasę taneczną S

w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Był finalistą Mistrzostw Polski Par Zawodowych w 10 tańcach. Posiada dyplom Instruktora Tańca wydany przez Ministerstwo Kultury i Sztuki

PIOTR ZAMORSKI

Dyplomowany instuktor tańca

Trener I klasy w Tańcu Sportowym

Sędzia Federacji Tańca Sportowego kat. I

Sędzia World Dance Sport Federation

W swojej karierze tanecznej zdobyła najwyższą klasę taneczną S w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Była finalistką Mistrzostw Polski Par Zawodowych w 10 tańcach. Posiada dyplom Instruktora Tańca wydany przez Ministerstwo Kultury i Sztuki, oraz dyplom Trenera I klasy w Tańcu Sportowym wydany przez Ministerstwo Sportu i Rekreacji

KAROLINA SZYBIAK & GABRIELA KRAUZE

Trenerki form tańca nowoczesnego

tekst wkrótce

MAGDALENA SAJKO

Instruktorka Flamenco, Burlesque, High Heels

Magdalena jest oświadczonym instruktorem tańca flamenco i klasyki hiszpańskiej. Posiada praktykę prowadzenia zajęć zarówno z  dziećmi, jak i z dorosłymi.

Swoje umiejętności zdobywała i wciąż doskonali uczestnicząc w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez wybitnych tancerzy flamenco z Hiszpani i Niemiec: Belen Maya (solistka w scenie tańca bulerias z filmu Carlosa Saury "Flamenco"),  Natalia Ferrandiz, Irene Alvarez, Ana Maria Amahi, Miquelete,  Marta Robles i inni.

Ma na swoim koncie liczne występy solowe i zespołowe na terenie Dolnego Śląska, między innymi:  Filharmonia Dolnośląska, Sala Koncertowa Telewizji Wrocław: Festiwal "Sztuka łączy pokolenia - inspiracje flamenco", Bolesławiecki festiwal: "Od Hiszpanii po Orient", Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze, Muszla Koncertowa w Cieplicach Zdroju.

W czerwcu 2016 r. tańczyła z zespołem Manuela Segovii "Iberica de Danza Company" w widowisku operowym  "Carmen - Zarzuela Show", które było  najważniejszym wydarzeniem kulturalnym w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Tańczyła tam obok takich gwiazd scen operowych jak Kate Aldrich czy Victor Campos Leal.

JAROSŁAW JÓZEFCZYK

Instruktor Baletu

Absolwent Szkoły Baletowej w Poznaniu. Wieloletni tancerz baletu w Operze Wrocławskiej. Brał udział w wielu projektach Opery Wrocławskiej i Teatru Tańca. Jest doświadczonym pedagogiem z dziedziny tańca. Pracuje od wielu lat z dziećmi i młodzieżą we Wrocławiu, Jeleniej Górze i w placówkach kultury na Dolnym Śląsku.

DAMIAN STRĄCZAK

Dyplomowany instruktor ZUMBY

Sędzia Federacji Tańca Sportowego

Asolwent AWF Wrocław. Wieloletni zawodnik tańca sportowego. W swojej karierze tanecznej uzyskał klasę S w tańcach latynoamerykańskich. Jest jednym z pierwszych profesjonalnych instruktorów ZUMBY w Jeleniej Górze. Zawodowo jest nauczycielem

w Szkole Podstawowej nr 10

Znajdź nas

  • facebook
  • instagram

Kontakt

tel. 509 160 818; 785 186 822; 601 787 336

Adres

Al. Jana Pawła II 25 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 im. Jędrzeja Śniadeckiego

w Jeleniej Górze

©2017 by Szkoła Tańca Kurzak i Zamorski.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now